Vidám évzáró atlétáinkkal a Tó-Centrumban!
Az idei tanév során atlétáink számos versenyen képviselték iskolánkat, ahol szép eredményeket értek el, és büszkén állhattak rajthoz. Külön elismerés illeti azokat is, akik egész évben kitartóan és lelkiismeretesen jártak az edzésekre, fejlődésükkel és szorgalmukkal példát mutattak társaiknak.
A tanévet egy vidám évzáró programmal zártuk. Biciklitúrával indultunk a Tó Centrumba, ahol mindenki megtalálta a kedvére való kikapcsolódást: kenuztunk, SUP-oztunk, strandoltunk és strandröplabdáztunk. Bár a délután végén az eső is megérkezett, ez sem tudta elrontani a jó hangulatot. Sok nevetéssel, közös élményekkel és kellemes emlékekkel búcsúztattuk az idei tanévet.
Ezúton is szeretnénk megköszönni Levelek Nagyközség Önkormányzatának, hogy támogatásukkal lehetővé tették számunkra a strand használatát, ezzel is hozzájárulva ahhoz, hogy a gyerekek egy élményekben gazdag, felejthetetlen évzáró délutánt tölthessenek együtt.
Gratulálunk minden sportolónknak az egész éves munkához és kellemes, élményekben gazdag nyári szünetet kívánunk!
